html website templates

ABSON Soğuk Hava Tesisleri , İzmir Torbalı Yazıbaşı’nda 10 adet modern ve ileri teknolojiye sahip odaları ile soğuk hava depolama hizmeti sunmaktadır.

ABSON; sektör ve firmalar için depolama konusunda her türlü desteği alabilecekleri bir çözüm ortağı olmaktadır.

Her aşaması önceden planlanmış ve kriterleri belirlenmiş olan süreçlerin kalite ilkelerinden ödün vermeden yürütülmesini amaçlayan ABSON olarak, değerli iş ortaklarımıza modern soğuk hava tesislerimizde profesyonel çözümler yaratmaktan memnuniyet duymaktayız.

İletişime geçin.

İster uzun süreli derin dondurulmuş depoya isterse yüksek hacimli bir iş makinası soğutmalı dağıtım merkezine ihtiyacınız olsun, Abson'un depolama hizmetleri tüm soğuk tedarik zinciri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Dönüştürülebilir odalara sahip dondurucu, soğutucu ve kuru depolama, depolama ortamınızı ürününüzün sıcaklık, nem ve aydınlatma gereksinimlerine göre özelleştirmemizi sağlar. 


Tesisimiz, Daha yüksek doğruluk, daha fazla hesap verebilirlik ve daha hızlı verim ile, depodan kasaya kadar en uygun depo işlemleri için tasarlanmıştır. Müşteri tarafından tanımlanan envanter rotasyonunu destekliyoruz. Sistemlerimiz, yerleştirmeyi optimize eder ve depo hareketlerini en aza indirir, böylece daha verimli operasyonlara dönüşerek daha düşük maliyetlere indirgenir.

Bize Ulaşın!

+90 232 853 81 41
info@abson.com.tr

Yazıbaşı Mah. İzmir Aydın Cad.No:37
Torbalı - İZMİR / Türkiye