free site templates

Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikası; çalışana değer veren, değişime açık, şirket olarak kaynaklarını verimli kullanan, insan sağlığına , çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, ilgili birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması çalışmalarının güncel metotlara uygun olarak gerçekleştirilmesi İnsan Kaynakları Politikamızın hedefidir.

DEPARTMAN ADI POZİSYON ADIİSTAHDAM SAYISI KARİYER UZMANI İLETİŞİM
Satın Alma DepartmanıSatın Alma Uzmanı1kariyer@abson.com.tr
Satış PazarlamaÜrün Destek Sorumlusu1kariyer@abson.com.tr
Global DirektörlükOrtadoğu Franchisee Yöneticisi1hr@niagaracapitals.com
Global DirektörlükAsya - Pasifik Pazarlama Direktörü1hr@niagaracapitals.com
Muhasebe ve FinansVeri Yöneticisi1hr@niagaracapitals.com

İletişime geçin.

İster uzun süreli derin dondurulmuş depoya isterse yüksek hacimli bir iş makinası soğutmalı dağıtım merkezine ihtiyacınız olsun, Abson  depolama hizmetleri tüm soğuk tedarik zinciri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Dönüştürülebilir odalara sahip dondurucu, soğutucu ve kuru depolama, depolama ortamınızı ürününüzün sıcaklık, nem ve aydınlatma gereksinimlerine göre özelleştirmemizi sağlar. 


Tesisimiz, Daha yüksek doğruluk, daha fazla hesap verebilirlik ve daha hızlı verim ile, depodan kasaya kadar en uygun depo işlemleri için tasarlanmıştır. Müşteri tarafından tanımlanan envanter rotasyonunu destekliyoruz. Sistemlerimiz, yerleştirmeyi optimize eder ve depo hareketlerini en aza indirir, böylece daha verimli operasyonlara dönüşerek daha düşük maliyetlere indirgenir.

Bize Ulaşın!

+90 232 853 81 41
info@abson.com.tr

Yazıbaşı Mah. İzmir Aydın Cad.No:37
Torbalı - İZMİR / Türkiye