free html web templates

Abson, soğutma sistemlerini çalıştırmak için bilgisayar kontrollü değişken hızlı kompresörler ve fanlar kullanır. Bu sistemler, her şeyin maksimum güçten ziyade maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamak için hem saha içinde hem de saha dışında sürekli olarak izlenmektedir.

Depo sigortası ile ürünleriniz güvende!

1

Soğuk Depolama

Depomuzda muhafaza edilen tavuk, et, süt ürünleri, meyve, sebze, narenciye gibi ürünlerin ilk günkü tazeliğinde, uzun süre muhafaza edilebilmesi için bilgisayar kontrollü raporlama sistemi kullanılmaktadır..

2

Kuru Depolama

Üstün güvenlikli Kuru Depolama alanı ile tüm ürünleriniz güvende. Ulaşılabilir lokasyon ile lojistik maliyetlerinizi en aza indirgeyip, operasyon giderlerinizi düşürebilirsiniz.

3

Transfer

Dilediğiniz zaman Abson lojistik hizmetinden faydalanabilir, ürünlerinizi sizin belirlediğiniz destinasyonlar arasında taşıyabilirsiniz.

4

Elleçleme

Dilediğiniz zaman, Abson Management system aracı ile elleçleme komutu verebilir, yükleme, taşıma ve boşaltma operasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

5

Raporlama

Abson management system aracılığı ile depolamasını yaptığınız ürünlerin ısı, nem gibi değerlerine dilediğiniz zaman ulaşabilir, ilgili raporları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İletişime geçin.

İster uzun süreli derin dondurulmuş depoya isterse yüksek hacimli bir iş makinası soğutmalı dağıtım merkezine ihtiyacınız olsun, Abson'un depolama hizmetleri tüm soğuk tedarik zinciri ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Dönüştürülebilir odalara sahip dondurucu, soğutucu ve kuru depolama, depolama ortamınızı ürününüzün sıcaklık, nem ve aydınlatma gereksinimlerine göre özelleştirmemizi sağlar. 


Tesisimiz, Daha yüksek doğruluk, daha fazla hesap verebilirlik ve daha hızlı verim ile, depodan kasaya kadar en uygun depo işlemleri için tasarlanmıştır. Müşteri tarafından tanımlanan envanter rotasyonunu destekliyoruz. Sistemlerimiz, yerleştirmeyi optimize eder ve depo hareketlerini en aza indirir, böylece daha verimli operasyonlara dönüşerek daha düşük maliyetlere indirgenir.

Bize Ulaşın!

+90 538 020 80 58
info@abson.com.tr

Yazıbaşı Mah. İzmir Aydın Cad.No:37
Torbalı - İZMİR / Türkiye